Metal Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Hope
God Moderator
God Moderator
Hope

Yaş : 54 Kayıt tarihi : 16/09/08 Mesaj Sayısı : 54 Nerden : İstanbul

MesajKonu: Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 9:42 pm

Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj...

Hayatında neler değişti?

Kısaca herşey. Kar beyazı bulutlar ve masmavi gökyüzü gibi görünen biryerden hayatın içine düştüm. Gerçeklerle tanıştım, birine güvenmenin ne kadar zor olduğunu hissettim. Asıl gerçeğin, gerçeklerin insanları incittiğini öğrendim. Değiştiğimi hissetim, önce bundan nefret ettim ama zamanla çok sevdim. Ve daha pekçok şey.

Çok güzel anlattın etkilendim açıkçası (Gülüşmeler). Peki bunları anlamana ne gibi olaylar neden oldu?

İnsanlar ve insanların maskeleri.

Maskelerini çıkartınca ne kadar iğrenç olduklarını anlıyor insan...

Herkesin saklamak istediği şeyler vardır. Bunlardan biride kişilik. Örneğin bir kadın, dürüsttür, sevecendir, sana değer verir... Gibi gözükür. Ben buna maske diyorum. Ve maskesi olan herkes birgün onu düşürecektir. Güvenmenin zorluğunu maskeler sayesinde hissettim.

Belki kısmen doğru olabilir düşüncelerin ama sonuçta öyle yada böyle gibi gözüken bir insan değişiyorsa bunda karşısındakinin de suçu vardır. Kimse durup dururken kötü olmaz...

Bana göre iyi insan yada kötü insan diye birşey yoktur. Hepimiz kötüyüz ve hepimiz iyiyiz. Demek istediğim kötü insan diye birşey yoktur sadece içindeki kötülüğü dışarıya daha çok yansıtan/bastıramayan insan vardır. Tabii bu benim görüşüm.

Bence herkes iyi doğar, yaşam şartları onu değiştirir...

O da bir bakış açısı.
http://www.metallife.net
Kuzgun-i
HEVİ MEDIL!
HEVİ MEDIL!
Kuzgun-i

Yaş : 76 Kayıt tarihi : 24/08/08 Mesaj Sayısı : 346 Nerden : antalya

MesajKonu: Geri: Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 7:03 pm

kim bu iki kişi acaba bende bunu merak ettim bak..güzel ama eline sağlık.
http://www.myspace.com/agonytr
Proserpina
God Moderator
God Moderator
Proserpina

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 250 Nerden : tekirdağ

MesajKonu: Geri: Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 1:40 pm

ilginç...
güzel...
2.yi de bekliyorum.
Hayatın içinden 2 kişinin yaptığı bir röportaj... BÖLÜM 1 Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası