Metal Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
blekfakingmetal
Hızlı
Hızlı
blekfakingmetal

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 66 Nerden : İzmir

MesajKonu: Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 12:13 pm

selam arkadaşlar.. bu başlık altında tanrının varlığı ve yokluğunu tartışmaya sunalım istedim.. aramızda inanmayan arkadaşlar illa ki vardır.. merak ediyorum düşünceleri neler bu konuda acaba.. bi zamanlar ben de müslüman değildim ama çok şükür sorularıma mantıklı yanıtlar bulabildim.. akabinde de yeniden müslüman oldum..

neyse gelelim tartışmanın akışına.. arkadaşlarımız (olucağandan pek ümitli değilim ama) saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde düşüncelerini açıklayacaklar.. ben de anti tezlerimi bi süre sonra sunucam.. lütfen küfretmek, mızıtmak küsmek vesaire olmasın.. objektif olalım..

haydi kolay gelsin..
behexen
Daimi
Daimi
behexen

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 18/08/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Eskişehir / Mersin

MesajKonu: Geri: Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 12:15 pm

birdefa sen türk evladısın ve inanmasanda muslumansın .. oyle musluman degilim muslumanım falan diyemezsin.hıristiyan ol ozamanda vaftiz midir nedir.. kilisede cırılcıplak yıkanman gerekir.. vs vs..ama inanmazsin oayri mesele.. bende ibadetin sacmaligina inanırım.yuzune nur inmişleri hic sevmem.. Very Happy ama tanrı vardir
Kuzgun-i
HEVİ MEDIL!
HEVİ MEDIL!
Kuzgun-i

Yaş : 76 Kayıt tarihi : 24/08/08 Mesaj Sayısı : 346 Nerden : antalya

MesajKonu: Geri: Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:34 pm

Şu an nefes alamamanın verdiği sıkıntıyla oksijeni tanrım olarak seçtim ve ona ihtiyaç duyduğumu hissederek ondan birşeyler bekliyorum,ben kendime zarar vermeseydim o tanrıya ihtiyaç duymazdım ve inanç bundan doğar bununla beslenir.Zayıfsan ihtiyaç duyma eylemini sıkça yaparsın..
http://www.myspace.com/agonytr
Diabolus
Admin
Admin
Diabolus

Yaş : 53 Kayıt tarihi : 16/05/08 Mesaj Sayısı : 550 Nerden : İstanbul.

MesajKonu: Geri: Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 5:45 pm

Noluyor lan Aydın bıktım senin konuları çöpe yollamaktan! Kilit!
http://turkishsteelrules.blogspot.com
Tanrı var mıdır yok mudur? Varsa neden yoksa neden? Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası